JOURNAL OF CURRENT DEBATES IN SOCIAL SCIENCES (CUDES) PROF. DR. MURAT GÜMÜŞ ÖZEL SAYISI CUDES dergisinin ikinci özel sayısı Batman Üniversitesi’nden emekli olan Prof. Dr. Murat GÜMÜŞ anısına Mart 2023’te yayınlanacaktır. Derginin konuk editörlüğü Doç. Dr. Mustafa DOĞAN tarafından yapılacak olup 15 Şubat 2023’e kadar yayın önerileri kabul edilecektir. Yayın önerilerinin https://cudesjournal.com/ web sayfası üzerinden dergi otomasyonuna yüklenmesi gerekmektedir. CUDES dergisi 5 yılını doldurmuş olup doçentlik ve akademik teşvik kriterlerini sağlamaktadır. İngilizce, Almanca, Fransızca ve Türkçe dillerinde yayın kabul eden dergiye sosyal bilimlerin her alanından makale göndermek mümkündür. Dergi sosyal bilimler alan indeksleri dahil olmak üzere toplam 14 indeks tarafından taranmaktadır.


JOURNAL OF CURRENT DEBATES IN SOCIAL SCIENCES (CUDES)
PROF. DR. MURAT GÜMÜŞ ÖZEL SAYISI

CUDES dergisinin ikinci özel sayısı Batman Üniversitesi’nden emekli olan Prof. Dr. Murat GÜMÜŞ anısına Mart 2023’te yayınlanacaktır. Derginin konuk editörlüğü Doç. Dr. Mustafa DOĞAN tarafından yapılacak olup 15 Şubat 2023’e kadar yayın önerileri kabul edilecektir. Yayın önerilerinin https://cudesjournal.com/ web sayfası üzerinden dergi otomasyonuna yüklenmesi gerekmektedir. 

CUDES dergisi 5 yılını doldurmuş olup doçentlik ve akademik teşvik kriterlerini sağlamaktadır. İngilizce, Almanca, Fransızca ve Türkçe dillerinde yayın kabul eden dergiye sosyal bilimlerin her alanından makale göndermek mümkündür. Dergi sosyal bilimler alan indeksleri dahil olmak üzere toplam 14 indeks tarafından taranmaktadır.