BEST PAPER

Best paper award will be given (Certificate of Best paper) to submitted full papers  (oral & virtual presentations) by scientific committee for each social sciences disciplines. To be a candidate for the bets paper award, you have to submit your full paper and fill the separated part of the final registration form till the 23th November 2019. Please note that;

  1. The jury will only consider the nominated papers for the Best Paper Awards selection.
  2. The deadline of the application is the same day for full paper sending date see dates page at http://currentdebates.org/dates-tarihler/ .
  3. The jury will evaluate the nominated papers according to; uniqueness, scientific quality, title, abstract, key words.

EN İYİ BİLDİRİ

Tüm sosyal bilim alanlarında, tam metin sunulan tebliğlerden (Oral ve Sanal) bilim kurulunca seçilecek bildirilere en iyi tebliğ ödülleri (Alanda En İyi Tebliğ Sertifikası) verilecektir. En iyi bildiri ödülüne aday olmak için tam metin son gönderim tarihine kadar (http://currentdebates.org/dates-tarihler/) tam metninizi göndermeniz ve kesin kayıt formunda ayrılan yeri doldurmanız gerekmektedir. Lütfen aşağıdakileri dikkate alınız:

  1. Bilim Kurulu sadece, bildirilerin tam metnini zamanında gönderen ve en iyi tebliğ için aday gösterilen bildiriler içinden seçim yapacaktır.
  2. Son başvuru tarihi tam metin son gönderim tarihiyle aynıdır. Lütfen bakınız (http://currentdebates.org/dates-tarihler/)
  3. Bilim Kurulu gönderilen tam metinleri, çalışmanın başlığı, özeti, anahtar kelimeleri, bilimsel niteliği ve özgünlüğüne göre değerlendirecektir.